17 marca Niedziela II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
8:00 + Teresę Pustelnik (10 r.śm.)
8:00 + Mariannę (4 r.śm.) i Antoniego Boniakowskich
10:00 za parafian
10:00 + Józefa Czajkowskiego
10:00 + Wiesława Skorupskiego gr. 1
12:00 + Zygmunta Łukaszewskiego (24 r.śm.)
12:00 + Kazimierę i Józefa Rzeplińskich oraz Jana Rzeplińskiego
18:00 + Piotra Chojnowskiego gr. 17
18:00 + Jolantę Walisiewicz gr. 10
18 marca Poniedziałek REKOLEKCJE
8:15 + Leona Wernickiego 3/12
10:00 + Karola Kocięckiego
10:00 + Wiesława Skorupskiego gr. 2
11:30 + Jana i Kazimierę (19 r.śm.) Paczkowskich
16:00 + Jolantę Walisiewicz gr. 11
16:00 + Stanisławę Gadomską 1/5
18:15 + Piotra Chojnowskiego gr. 18
18:15 + Danutę Miączyńską 1/5
18:15 + Olgę Słomkę
19 marca Wtorek REKOLEKCJE
8:15
10:00 + Jolantę Walisiewicz gr. 12
10:00 KŻR Gąski
11:30
16:00 + Piotra Chojnowskiego gr. 19
16:00 + Ryszarda Kowalskiego (8 r.śm.)
18:15 + Józefę i Józefa Jakubowskich (im.)
18:15 + Wiesława Skorupskiego gr. 3
18:15 + Wacława Kowalskiego (5 r.śm.)
20 marca Środa
7:00 + Wiesława Skorupskiego gr. 4
18:00 + Piotra Chojnowskiego gr. 20
18:00 + Jolantę Walisiewicz gr. 13
21 marca Czwartek
7:00 + Jolantę Walisiewicz gr. 14
7:00 + Piotra Chojnowskiego gr. 21
18:00 + Wiesława Skorupskiego gr. 5
18:00 + Ireneusza Wendę i zm. z rodz. Nagrabskich
22 marca Piątek
7:00 + Piotra Chojnowskiego gr. 22
7:00 + Wiesława Skorupskiego gr. 6
18:00 + Jolantę Walisiewicz gr. 15
18:00 + Sławomira Raka 7/8
23 marca Sobota
7:00 + Wiesława Skorupskiego gr. 7
7:00 + Jolantę Walisiewicz gr. 16
18:00 + Piotra Chojnowskiego gr. 23
18:00 + Józefa Proszek (15 r.śm.)
24 marca Niedziela III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
8:00 + Piotra Chojnowskiego gr. 24
8:00 + Marię Szymańską (ur.)
10:00 za parafian
10:00 o Boże bł. dla Agaty z ok 21 ur.
10:00 + Wiesława Skorupskiego gr. 8
12:00 + Benedykta Lesińskiego
12:00 + Wandę (15 r.śm.) i Stanisława Chrząszczów
18:00 + Kazimierę i Mariana Szczyglak, Mirona i Roberta Kosudów, Stanisławę i Franciszka Kosudów
18:00 + Jolantę Walisiewicz gr. 17

Witamy!

Witamy na stronie Parafii Matki Bożej Fatimskiej
w Ciechanowie!

Adres parafii:
ul.Maksymiliana M. Kolbe 39
06-400 Ciechanów
woj. mazowieckie
Dekanat:
ciechanowski-zachodni
tel. 23 672 46 66
e-mail: fatimskaciechanow@wp.pl

Numer konta parafii:
11 8213 0008 2001 0018 5143 0001

Nabożeństwa

Niedziela:
g.8.00, 10.00, 12.00, 18.00
Dzień powszedni:
g.7.00 i 18.00Adoracja Najświętszego Sakramentu:
wtorek – czwartek g.17:00-18:00,
piątek g.15:00-18:00

Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca
maj – październik g.9.00

Apel Fatimski:
Każdego 13. dnia miesiąca
maj – październik g.19.00

Msza za Ojczyznę:
ostatnia niedziela miesiąca g.18:00

Kancelaria parafialna:
Czynna pon.- piąt.
godz.: 16.00-17.00