28 listopada Sobota
7:00 + Urszulę, Zdzisława i Stanisławę Woźniak
18:00 + Mieczysława Gołębiewskiego gr. 28
18:00 + Marka Leonowicza gr. 28
18:00 + Kazimierza i Henrykę Marcysiak i zm. z rodz. Rutkowskich
29 listopada I Niedziela Adwentu
8:00 + Marka Leonowicza gr. 29
8:00 + Zenisławę Snitę
10:00 za parafian
10:00 + Genowefę (30 r.śm.) i Wacława Kowalskich
10:00 o uwolnienie z lęku i cierpień duchowych dla pewnej młodej osoby
12:00 + Mieczysława Gołębiewskiego gr. 29
12:00 + Jadwigę Ogonowską 6/6
12:00 + Helenę Bielicką
18:00 + Tadeusza Kanigowskiego gr. 1
18:00 w int. Ojczyzny
30 listopada Poniedziałek ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA
7:00 + Bożenę Smolińską 5/7
7:00 + Tadeusza Kanigowskiego gr. 2
16:00 + Sławomira Ostrowskiego 2/5
16:00 + Halinę Gizińską 2/7
16:00 KŻR Kownaty Żędowe i Wojnowe
18:00 + Marka Leonowicza gr. 30
18:00 + Mieczysława Gołębiewskiego gr. 30
18:00 + Zofię, Józefa, Katarzynę i Jana Lasockich
01 grudnia Wtorek
7:00 + Bożenę Smolińską 6/7
16:00 + Jana, Stanisławę i Renia Chruściel
16:00 + Barbarę Szwejkowską
16:00 + Sławomira Ostrowskiego 3/5
18:00 + Stanisława Grabowskiego gr. 1
18:00 + Tadeusza Kanigowskiego gr. 3
18:00 + r-ców Teresę i Sylwestra Wesołowskich
02 grudnia Środa
7:00 + Bożenę Smolińską 7/7
18:00 + Tadeusza Kanigowskiego gr. 4
18:00 + Stanisława Grabowskiego gr. 2
03 grudnia Czwartek WSPOM. ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO
7:00 + Sławomira Ostrowskiego 4/5
18:00 + Tadeusza Kanigowskiego gr. 5
18:00 + Stanisława Grabowskiego gr. 3
04 grudnia Piątek
7:00 + Sławomira Ostrowskiego 5/5
18:00 + Tadeusza Kanigowskiego gr. 6
18:00 + Stanisława Grabowskiego gr. 4
05 grudnia Sobota
7:00 + Michalinę Słonecką 1/7
9:00 + Stanisława Grabowskiego gr. 5
18:00 + Tadeusza Kanigowskiego gr. 7
18:00 + Reginę Podlińską (17 r.śm.)
06 grudnia II Niedziela Adwentu
8:00 o Boże bł. dla Agnieszki Jarzynki z ok. urodzin
8:00 + Stanisława Grabowskiego gr. 6
8:00 + r-ców Bronisławę i Zygmunta Lewandowskich, Jadwigę i Edwarda Lewandowskich
10:00 za parafian
10:00 + Wiesławę Lenart
10:00 + Eligiusza Godlewskiego (6 r.śm.)
12:00 + syna Marka Tadeusza Rusin (24 r.śm.)
12:00 + Bonifacego Macha (21 r.śm.), Jana i Bronisławę Machów, Jana i Walentynę Gawareckich
18:00 + Tadeusza Kanigowskiego gr. 8
18:00 o Boże bł. dla Agaty i Przemysława i ich dzieci Antosia i Stasia

Witamy!

Witamy na stronie Parafii Matki Bożej Fatimskiej
w Ciechanowie!

Adres parafii:
ul.Maksymiliana M. Kolbe 39
06-400 Ciechanów
woj. mazowieckie
Dekanat:
ciechanowski-zachodni
tel. 23 672 46 66
e-mail: fatimskaciechanow@wp.pl

Numer konta parafii:
11 8213 0008 2001 0018 5143 0001

Nabożeństwa

Niedziela:
g.8.00, 10.00, 12.00, 18.00
Dzień powszedni:
g.7.00 i 18.00Adoracja Najświętszego Sakramentu:
czwartki 18:30-19:30

Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca

g.9.00

Apel Fatimski:
Każdego 13. dnia miesiąca
maj – październik g.19.00

Msza za Ojczyznę:
ostatnia niedziela miesiąca g.18:00

Kancelaria parafialna:
Czynna pon.- piąt.
godz.: 16.00-17.00