Dom Rekolekcyjny „STUDNIA” w Płocku zaprasza na sesję rekolekcyjną pt. „Spowiedź – 5 problemów dużych i 5 problemów małych”

Ksiądz Józef Tischner powiedział kiedyś, że nie lubi się spowiadać. To chyba częste doświadczenie, bowiem nikt z nas nie lubi opowiadać o własnych grzechach i słabościach. Wyznanie grzechów czyni Sakrament Pojednania najtrudniejszym z pomiędzy wszystkich spotkań z Bogiem, Kościołem i wreszcie sobą samym. Czy jednak trudność ta nie jest spotęgowana przez szereg nieporozumień dotyczących istotnych aspektów tego sakramentu? Niektóre z tych trudności spróbujemy wyjaśnić w trakcie dnia skupienia. Być może nie usuną one wszelkich trudności związanych z Sakramentem Pokuty i Pojednania, ale może uczynią go bardziej zrozumiałym i nieco łatwiejszym w naszym przeżywaniu.

Sesja odbędzie się w dniach 9 – 11 marca 2018 r.
Prowadzi: o. Piotr Jordan Śliwiński – OFM kap

Podstawowe informacje

Sesje w naszym domu odbywają się w klimacie skupienia i modlitwy. Rozpoczynają się w piątek Mszą św. o 17:00, a kończą w niedzielę Mszą św. o 11:00 i obiadem. Prosimy o nieplanowanie wyjazdu w trakcie lub przed zakończeniem sesji. Wyżywienie na miejscu. Zakwaterowanie rozpoczyna się od 14:00. Pierwszym posiłkiem będzie kolacja o 18:00 w dniu rozpoczęcia. Należy zabrać ze sobą Pismo św., notatnik i budzik i obuwie do chodzenia w budynku. Koszty pobytu za zakwaterowanie i wyżywienie: w pokoju 1-os. – 200 zł/os., w pokoju 2-os. – 150 zł/os. Pisząc do nas prosimy zaznaczyć jaki pokój Państwo wybieracie. Z wdzięcznością przyjmiemy ofiary złożone przez osoby o większych możliwościach materialnych na utrzymanie domu rekolekcyjnego oraz dofinansowanie osób, które nie są w stanie zapłacić całej sumy.

Zgłoszenia na sesje należy wysłać e-mailem: dom@studnia-rekolekcje.pl

Po zgłoszeniu w ciągu 2 dni wysyłamy potwierdzenie na maila.

W linku propozycje rekolekcji na cały rok:

Rekolekcje